Figura Line tervislik ilu kontseptsioon

Figura Line’i tervisliku ilu kontseptsioon on loodud siin Baltikumis. See põhineb lümfisüsteemi stimuleerival massaažil spetsiaalse seadmega, piisava vee joomisega, tasakaalustatud toitumisega.  Kutsume kliente oma igapäevaelu täiendama liigutuste, kvaliteetse kosmeetika ja looduslike nahahooldustoodetega. Samuti ärge unustage positiivset mõtlemist ja isiksuse arengut.

Rullmassaaž

Figura Line rullmassaaži protseduur ühendab endas lümfisüsteemi stimuleerimist ja võimalust saleneda ning kaotada sentimeetreid. Masina rullid puutuvad kokku naha pinnaga ning stimuleerivad välimisi lihaseid.

Regulaarne massaaži külastamine võimaldab teil saada saledama keha, elastsema naha, ning vähendame turseid ja tselluliiti. Kõik need protsessid toimuvad lümfivoolu stimuleerides ja samas ka keha puhastades.

Lümfi kohta  Massaaži mõjust  Enne massaaži külastamist

Vee ja tervisliku toitumise jõud

Vesi ja tasakaalustatud toitumine on tervisliku ilu alustalad.  Figura Line'i stuudios tegutseme iga kliendiga individuaalselt, sest need nipid, mis ühe inimese puhul töötavad, ei pruugi alati teistele sobida.

Figura Line'i stuudios mõõdame ja kaalume Teid, analüüsime Teie toitumisharjumusi ja anname individuaalseid soovitusi toitumisharjumuste parandamiseks.

 4994319 © Qtrix | Dreamstime.com

Liikumine ja füüsiline aktiivsus

Meie istuv eluviis on üheks põhjuseks, mis aeglustab lümfiringet ja takistab keha täielikku puhastumist. Just liigutused kiirendavad meie kehas lümfiringet.

Kliendi individuaalsete eesmärkide kiiremaks ja tõhusamaks saavutamiseks pakub Figura Line täiendavalt rullmassaaži ajal spetsiaalset treeningprogrammi, mille on välja töötanud professionaalne fitnessi treener. Stuudios veedetud tund muutub kaks korda väärtuslikumaks!


Kvaliteetsed ja looduslikud nahahooldustooted

Tugev, terve ja särav nahk - seda soovib peaaegu iga meie klient. Sellele aitavad kaasa kõik Figura Line kontseptsiooni elemendid - piisavalt vett, tasakaalustatud toitumine, füüsiline aktiivsus ja massaaž, mis soodustavad nii keha puhastamist kui ka paremat nahaalust vereringet. Viimane samm on nahahooldus kosmeetikatoodetega, mis sisaldavad looduslikke koostisosi.

Naha hooldamist ja hellitamist saab alustada juba rullmassaaži ajal, valides kehamähise looduslike kreemidega, mis sisaldavad tõhusaid eeterlikke õlisid. Nende kreemide koostis on spetsiaalselt loodud tselluliidi vähendamiseks ja naha toniseerimiseks.

Iga päev kasutatavates toodetes tuleb valida ka kvaliteetsed ja looduslikud koostisosad.

Ostukorv

Ostukorv on tühi.