Mida klient peaks teadma

Siit leiate vastused kõige olulisematele küsimustele Figura Line'i teenuste kohta. Tutvuge nendega enne esimest korda rullmassaaži tulekut!

 Küsimuste korral võtke ühendust lähima Figura Line stuudioga.

Kontaktinfo

Mida peaksin tegema, kui soovin tulla rullmassaaži esimest korda?

Võtke palun ühendust Figura Line stuudioga ja broneerige sobiv aeg rullmassaažiks. Küsige julgelt stuudio töötajalt täpsustavaid küsimusi rullmassaaži, makseviiside ja muu olulise kohta.

Kas ma saan broneeritud aja tühistada? COVID-19!

Broneeritud aeg tuleb aegsasti tühistada, võttes ühendust Figura Line stuudioga. Broneeritud ajast loobumine 24h enne on tasuta, hilisema põhjendamata teatamise või mitteilmumisega loeme teenuse kättesaaduks.

NB! COVID-19! Teenusest tuleb loobuda, kui:  

 • teil on COVID-19 haigestumise või COVID-19 haigestunuga lähikontaktis* olemise tõttu isolatsiooni kohustus; 
 • teil esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms);
 • teil lasub liikumisvabaduse piirang kõrge COVID-19 haigestumusega riigist naasmise tõttu. Teave riikide ja liikumispiirangute kohta Eestisse saabujatele.

Kui kaua rullmassaaž kestab?

Rullmassaaži kestvus on 60 minutit. Palume tulla 10-15 minutit varem kohale, et täita väike terviseankeet, riietuda ning seada end valmis (pikemad juuksed palume panna patsi, võimalused võtta ära kõik ehted, sh nabarõngas).

Mida rullmassaaži kaasa võtta?

Võtta kaasa või panna kohe selga mugavad trenniriided: pikkade varrukatega T-särk, retuusid ja sokid. Palun kindlasti juua enne tulekut vähemalt 0,5 liitrit puhast gaseerimata vett. Stuudios on vesi tasuta saadaval.

Milline riietus sobib rullmassaažiks?

Soovitame sportlikke liibuvaid riideid, mis on valmistatud naturaalsest materjalist, näiteks puuvillast. Palun kontrollige, et valitud riietel poleks neete, nööpe ja lukke!

Kuidas rullmassaažiks valmistuda?

Eksperdid soovitavad enne lümfi stimuleerivat rullmassaaži protseduuri juua vähemalt 0,5 liitrit puhast vett ja umbes 0,5 liitrit protseduuri ajal, et massaaž oleks piisavalt tõhus, mis omakorda aitab meie kehas aktiveerida puhastusprotsessi ja edendada soovitud tulemuste kiiremat saavutamist. 

Massaažile ei soovitata tulla tühja kõhuga ega vahetult pärast söömist. Tund enne massaaži on soovitatav planeerida kerge eine.

Kui tihti on soovitatav rullmassaažis käia?

Rullmassaažis on soovitatav käia 2-3 korda nädalas. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame teha algul läbi intensiivne kuur 12 korda ühe kuu jooksul.

Rullmassaaži hinnakiri

Millised on rullmassaaži vastunäidustused?

Rullmassaaž ei sobi alla 18 -aastastele isikutele.

Rullmassaaži masina kasutamise vastunäidustused:

 • Südamehaigused
 • Veenide varikoos või tromboos
 • Veresoonkonna haigused
 • Veenide või arterite põletik
 • Ebastabiilne vererõhk
 • Halvaloomulised kasvajad
 • Lokaalsed nahainfektsioonid
 • Rasedus
 • Operatsioonijärgne periood
 Kahtluse korral palun konsulteerida oma arstiga! Esimesel korral saabudes täidab iga klient terviseankeedi ja kinnitab selle oma allkirjaga.

Kas imetavad emad saavad rullmassaažis käia?

Jah, rullmassaaž sobib ka imetavatele emadele. Arvestama peaks siiski sellega, et massaaži tagajärjel väljub kehast eritiste kaudu rohkem jääk- ja mürkaineid, mis võivad  muuta rinnapiima maitset ja kanduda üle lapsele.  On täheldatud, et mõnel juhul mõjub massaaž positiivselt tekkinud piima kogusele. Iga ema saab lõpliku otsuse tegemisel täiendavalt konsulteerida stuudio töötaja või arstiga.